motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 20.7.2021, 15:50 | odkaz

SIGMA 24-70 mm f/2,8 DG OS HSM Art pro Canon EF

Prodám 3 roky používáný objektiv Sigma 24-70. Objektiv byl celou dobu používán na natáčení. Po celou dobu byl pojištěný a pravidelně servisový v AWH servisu.rnMinulý rok proběhlo celková kontrola a seřízení ostření v rámci Sigma záruky. Dále se koncem roku měnil stabilizátor v objektivu a letos kontakty na objektivu. Vzhledem k tomu je v objektiv v super stavu a součástky, které dostávají nejvíce zabrat jsou vlastně nové. Součástí je UV filtr, který byl na objektivu po celou dobu nasazen. Dále krabice a brašna na přepravu + prodloužená Sigma záruka.rnProsím jen osobní odzkoušení a předání v Praze. Fotografie zašlu na vyžádání.

Cena: 23000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

SIGMA 24-70 mm f/2,8 DG OS HSM Art pro Canon EF 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace