motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Filtry, předsádky |  ostatní | vloženo: 1.8.2021, 15:02 | odkaz

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 62mm

Prodám HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 62mm, perfektní stav! rnCirkulární polarizační filtr Moose´s je polarizační filtr s oteplujícím efektem, který se hodí především pro krajinářskou fotografii. Filtr má v přední části další závit pro uchycení krytky. Použití skla korekčního filtru 81A ve spojení s polarizačním filtrem koriguje barevné vyvážení zpět k původní teplotě chromatičnosti filmů pro denní světlo, tj. 5500K. Filtr 81A dodává celé scéně teplejší podání, polarizační filtr zvyšuje barevný kontrast a redukuje efekty jako je modrání dálek.

Cena: 500,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace