motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 5.8.2021, 11:39 | odkaz

Nikon d5600 + 4 objetivy

Prodám fotoaparát Nikon d5600 ve výborném stavu. Má nafoceno 23000 snímků. Je k němu veškeré původní vybavení. Kabel pro připojení do pc, Nikon popruh, původní nabíječka Nikon + baterie Nikon, a ještě jedna originální dokoupená baterie Nikon. K fotoaparátu prodávám (jako celek!) i tyto objektivy: rnrn- setový objektiv Nikkor 18-105mm f/3.5.-5.6 AF-S, VRrn- Nikkor 35mm f/1.8 AF-Srn- Nikkor 50mm f/1.8 AF-Srn- Nikkor 55-200mm f/4-5.6 AS-F, VRrnrnKe všem dokoupeným objektivům je i původní látkový obal Nikon a sluneční clony. rnJako bonus je ke všemu i poukaz na 3 čistění čipu zdarma. rnPůvodní cena je pohybuje kolem 48 000,-. Cena v inzerátu však není pevná a je možné se na ní domluvit.rnrnPokud máte zájem, nebo si chcete víc fotografií, napište mi na email: sara.willheimová12@gmail.com nebo na telefonní číslo.

Cena: 40000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace