motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Canon | vloženo: 10.8.2021, 19:00 | odkaz

Sigma 150-600 f5-6,3 DG OS HSM C CANON+DOCK USB

Dávám k prodeji skvělý objektiv SIGMA 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM Contemporary pro CANON - včetně originální sluneční clony, polstrovaného obalu s popruhem a manuálu. Dále přidávám ochranný UV filtr Kenko 95 mm a ochranný neoprenový maskovaný potah Lens Protect Sigma 150-600 mm F5-6,3 DG OS HSM + sluneční clona.rnrnDále přidávám dokovací stanici Sigma USB DOCK UD-01 pro přesné seřízení ostření na zrcadlovkách či nastavení předvoleb na tlačítkách Custom 1-2 přímo na objektivu. Obsahuje dock, kabel, návod, krabici a záruční Sigma kartu.rnSkvělé stabilizované sklo s perfektní kresbou a přesným ostřením Vám umožní fotit vzdálené objekty jako je divoké ptactvo či zvěř.rnrnTechnika je to skvělá, opečovávaná, udělal jsem s ní spoustu nádherných fotek a doufám, že odvede spoustu skvělé práce a bude dále dělat radost.

Cena: 22500,-

Link: klikněte zde pro více informací

Sigma 150-600 f5-6,3 DG OS HSM C CANON+DOCK USB 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace