motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - zoom | Sony / Konica Minolta | vloženo: 28.9.2021, 08:35 | odkaz

Sony FE 70-300 mm f/4,5-5,6 G OSS nový objektiv se zárukou

Prodám tento objektiv Sony FE 70-300mm ze série G s optickou stabilizací. Balení je kompletní, tak jak bylo zakoupena v obchodě, předávám dál.
Objektiv byl zakoupen 28. července 2021 a nebyl použit. Zakoupen byl v německém značkovém obchodě Saturn, kopii účtenky přidám. Záruka trvá ještě skoro dva roky a lze ji uplatnit v každém obchodě Saturn nebo v obchodech MediaMarkt (lze třeba zaslat s GLS do Německa za 200kč) nebo přímo u Sony. Jsem si skoro jistý, že je možné reklamovat i v ČR u Sony, ale neověřoval jsem. Předání je možné v Praze nebo pošta (PPL s pojištěním, klidně na dobírku, po platbě převodem za 120Kč, na dobírku 170Kč)
Fotky na email.

Cena: 24000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Sony FE 70-300 mm f/4,5-5,6 G OSS nový objektiv se zárukou 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace