motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Stativy, hlavy |  ostatní | vloženo: 22.9.2021, 23:47 | odkaz

DJI RSC 2 Pro Combo

Úplně nový, nikdy nepoužiívaný. Koupený před půl rokem a pouze rozbalený a vyzkoušený. Krabice, doklad, veškeré příslušenství - bohužel nejsem plátce DPH(koupený maloobchodně).

Profesionální kamerový stabilizátor s užitečnou nosností 3 kg, 3osým otáčením o 360°/s, připojením přes Bluetooth 5.0 či USB-C a výdrží baterie 14 hodin. Combo varianta produktu navíc obsahuje další příslušenství, jako je ostřící motor, držák telefonu, napájecí kabely či kovový stativ a Wifi přenos obrazu.
Šest konfigurací RSC 2 nabízí všestrannost, která zjednodušuje zachycení i těch nejsložitějších snímků. Jeho skládací design umožňuje složení RSC 2 na formát menší než A5, což oceníte jak při přepravě, tak při skladování.

Titan: Stabilizace vyvinuta DJI

Stabilizační algoritmus Titan byl vyvinut společností DJI a umožňuje zachycení plynulejších záběrů než kdy dříve. A pokud by Vám nestačilo ani to, Super Smooth mód zvyšuje točivý moment a kompenzuje mikro pohyby, a to dokonce i u 100mm objektivů se zoomem.

Cena: 12900,-

Link: klikněte zde pro více informací

DJI RSC 2 Pro Combo 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace