motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 1.9.2021, 11:41 | odkaz

Canon 5D mark II

Skvěle zachovalý (no, není to nový model, co si budeme povídat), nafoceno cca. 68 tisíc (neplánoval jsem ho prodat, zjistím ještě přesně a upravím inzerát). Kompletní balení, krabice, popruh, nabíječka a 2 baterie (loni jsem kupoval novou Patonu pro jistotu). Jsem 2. majitel. Určitě k tomu nechám CF karty (1x 32 GB a druhá 16 GB) :).

Důvod prodeje, no, upřímně - jedu skoro 3 roky na Sony a tohohle mazla mám jen z nostalgie, kupu let jsem si ho přál a dost s prodejem stále váhám. Ale je to furt schopný foťák, se kterým se člověk venku fakt nemusí stydět (přinejhorším poslouží jako osobní zbraň, protože to dřív zničíte beton než tohle...).

Cena odpovídá stavu i zacházení, nepotřebuju to prodat za každou cenu teď hned ultra honem pryč.

Trutnov/Hradec Králové a přilehlé okolí. Rozhodně lepší osobní předání, poslat to poštou je jako vláčet to za trabantem za popruh přes Pomezky.

Cena: 13000,- 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace