motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty | Canon | vloženo: 14.9.2021, 14:40 | odkaz

Canon G1-X MkIII vč. příslušenství

Prodám minimálně používaný digitální bezzrcadlový fotoaparát Canon G1-X Mark III, 24 Mpx, včetně příslušenství (2ks baterie, nabíječka, originální clona, UV filtr Hoya) V ceně pevná textilní brašna přes rameno a blesk Canon Spedlight EL-100. Fotoaparát je ve stavu nového, bez jediného škrábnutí, filtr trvale nasazen. Fotoaparát disponuje oproti konkurenci větším zrcadlovkovým APSC čipem, což zaručuje kvalitnější snímky. Fotí velmi hezky, velice skladný na cestování. Komplet kovové provedení, výklopný a otočný plně dotykový LCD panel. Optická stabilizace, ostření na oko. Ovládaní shodné se zrcadlovkami.

Cena: 18000,-

Canon G1-X MkIII vč. příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace