motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Leica | vloženo: 21.9.2021, 15:27 | odkaz

Servisovaný Leica Wetzlar Germany Summicron R 35/2 (Použitý, Boxed)

Jedná se o velmi oblíbený světelný manuální širokáč od Leicy (model Wetzlar Germany, verze 3-Cam), dnes velmi hojně používaný zejména pro video. Prof. servis mechanikem - září 2021 (čištění vnitřních optických členů, přetukování šneku ostření apod.)

Stav použitý, jeví známky používání. Po servise objektivu zůstávají konkrétní výtky:

1) Přední optický člen má četné (cca 4-5x dobře viditelné) mikroškrábance. Prostřední a zadní členy se jeví jako perfektní. Toto sice pravděpodobně nebude mít žádný vliv na výkon, ale může negativně ovlivnit sběratelskou či cinemodderskou investiční hodnotu objektivu.

2) Integrovaná sluneční clona je již notně "ojetá", po plném zatažení se zpátky vytahuje jen těžko - je zde nutno vytahovat clonu velmi rovnoměrně (v kolmé poloze vůči šasi těla). Ve vytažené, středně zatažené či lehce stažené poloze funguje clona zcela v pořádku, problémy dělá pouze při kompletním zatažení do těla objektivu. Servis zde celkem nic nevyřešil. Problém je vcelku irelevantní pro lidi, nepoužívající sluneční clonu či v případě cinemodderských úprav objektivu (nákup ryze kvůli čočkám).

Jasně tedy plyne, že se jedná o prodej použitého předmětu, který již není v zánovním stavu, bez klasických garancí či záruk! Objektiv lze před nákupem osobně otestovat na místě.

Bajonet je samozřejmě Leica-R, L/R, plná kompatibilita někde kolem modelu Leica R3, detaily si prosím nastudujte dle sér. čísla; přirozeně vhodné na DSLR, video, mirrorless apod.

Jelikož se tento model ve stavu "mint" či "near mint" nyní běžně nabízí za 40-50.000 Kč (přičemž ceny nadále utěšeně rostou), výše zmíněné neduhy jsou v ceně již dostatečně započteny.

Z výše zmíněných důvodů je CENA K JEDNÁNÍ (v rozumné míře).

ROZŠÍŘENÁ FOTOGALERIE PŘEDMĚTU:
https://ibb.co/XF5V67V
https://ibb.co/D8LT9Bh
https://ibb.co/Gs4Wbvm
https://ibb.co/T8G15S9
https://ibb.co/xYnL3V2
https://ibb.co/m8jLm6V
https://ibb.co/8mqGqLR
https://ibb.co/DYgjXYZ
https://ibb.co/7j6d8Mq
https://ibb.co/LxKwFFK
https://ibb.co/0FHvVYz
https://ibb.co/v19ptzG
https://ibb.co/2NLp78q

Osobní odběr či prohlídka předem po domluvě jsou možné v mém blízkém okolí bydliště. Dále též zasílám Českou poštou (obvykle kolem 140,-) či DPDčkem (cca 130,-) odpovídajícím způsobem pojištěné.

Cena: 24900,-

Preferovaná lokalita: Moravskoslezský kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Servisovaný Leica Wetzlar Germany Summicron R 35/2 (Použitý, Boxed) 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace