NOVÁ Yongnuo YN-E3-RT II rádiová řídicí jednotka s dosahem až 100 m (náhrada Canon ST-E3-RT)

Yongnuo YN-E3-RT II je druhou generací úspěšné rádiové řídicí jednotky pro Canon, která nabízí stejné funkce jako Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT. Oproti předchozí generaci umožňuje dálkově ovládat zoom blesku (jelikož zařízení Canon touto funkcí vůbec nedisponují, je ovládání zoomu podporováno pouze při použití s blesky Yongnuo YN600EX-RT II, Yongnuo YN600EX-RT a Yongnuo YN968EX-RT). Další vychytávkou oproti modelu Canon ST-E3-RT je pomocné světlo AF, které oceníte zejména během ostření při nedostatečném osvětlení nebo nízkém kontrastu a zároveň dvojnásobný dosah až 100 m, takže Vás v žádné situaci nezradí.

Kompatibilní zařízení:
● Canon 600EX II-RT, Canon 600EX-RT, Canon 430EX III-RT
Yongnuo YN600EX-RT II, Yongnuo YN600EX-RT a Yongnuo YN968EX-RT

Funkce:
● plně nahrazuje Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT
● při použití s blesky Yongnuo YN600EX-RT II, Yongnuo YN600EX-RT a Yongnuo YN968EX-RT umožňuje dálkově ovládat zoom blesku
● umožňuje bezdrátově ovládat určené blesky ze vzdálenosti až 100 m
● pomocné světlo AF pro snadné zaostření při nedostatečném osvětlení nebo nízkém kontrastu
● 15 frekvenčních kanálů
● synchronizace s vysokými rychlostmi do 1/8000 s*
● automatický zábleskový režim E-TTL II/E-TTL**
● ruční nastavení výkonu blesku
● stroboskopický blesk
● automatické měření externího blesku
● propojené fotografování
● možnost nastavení prostřednictvím nabídky menu fotoaparátu
● umožňuje ovládat a spouštět blesky Canon Speedlite, které jsou vybaveny funkcí fotografování s bezdrátovým bleskem pomocí rádiového přenosu***

Poznámky:
* Synchronizace s vysokými rychlostmi je možná pouze s digitálními fotoaparáty Canon EOS uvedenými na trh od roku 2012 (s výjimkou fotoaparátu Canon EOS 1200D).
** Automatický zábleskový režim E-TTL nelze použít s fotoaparáty Canon EOS na film a fotoaparáty Canon EOS-1D a Canon EOS-1Ds.
*** Skupinový záblesk nelze provést s fotoaparáty uvedenými na trh do roku 2011 ani s fotoaparátem Canon EOS 1200D. Lze fotografovat s rychlostí závěrky, která je maximálně o 1 krok nižší než rychlost synchronizace blesku.

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.