Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

(PRODÁNO!!) Hasselblad 503CW + A12 kazeta – skvělý stav!

(PRODÁNO!!) Nabízím k prodeji legendární středoformátový fotoaparát formátu 6x6 - plně mechanický Hasselblad 503CW v černé barvě, kazetou Hasselblad A12 a vylepšenou ostřící matnicí Acute-Matte. Fotoaparát prodávám BEZ objektivu.

Hasselblad 503CW je nejvyspělejší a poslední model generace plně mechanického V-systému Hasselblad. Tento model se prodával od roku 1996 do roku 2013. Můj prodávaný kus byl vyroben v roce 1999 a používán sporadicky.

Fotoaparát prošel v lednu 2022 kompletním vyčištěním a seřízením v oficiálním Německém servisu Hasselblad. Při tomto servisu se také měnilo všechno těsnění. Tělo je tedy ve špičkovém mechanickém a kosmetickém stavu - v podstatě jako nové.

Součástí setu je i kazeta A12 na 120 svitkový film ve formátu 6x6 - 12 snímků. Ta je světlotěsná a mechanicky samozřejmě funguje v pořádku. K fotoaparátu jsem před dvěma lety dokupoval také vylepšenou ostřící matnici, která je o poznání světlejší než ta původní a mnohem lépe se s ní tak ostří.

FOTOGRAFIE: https://imgur.com/a/7IJQGu7

Součástí prodeje není původní krabice, obaly a manuály. Manuály jsou samozřejmě k dispozici běžně na internetu. K fotoaparátu přidám také nafocený a vyvolaný testovací film, který potvrdí plnou funkčnost těla i kazety.

Hasselblady 503CW jsou v Evropě k dostání čím dál tím méně, a proto příležitost koupit takovýto pěkný kus přímo v ČR není úplně častá.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat e-mailem. Fotoaparát se nachází v Praze, je k dispozici ihned a samozřejmě preferuji osobní předání. Pro samotný prodej mohu případně dojet kamkoliv po středních Čechách. Děkuji.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.