ZAPŮJČÍM Nikon 5100 + 18-55 upravený na IR FOTOGRAFII

Zapůjčím Nikon 5100 upravený na IR fotografii. Profesionální úprava přímo na čipu. Ve výsledku lze fotografovat z ruky bez použití jakéhokoliv filtru s jakýmkoliv Vámi zvoleným objektivem. Případně půjčím s Nikkorem 18-55 pokud nejste Nikonista a nemáte vhodný vlastní objektiv. Rozdíl mezi ostřením ve viditelném spektru a IR spektru řeší zaostřování přes živý náhled, které ukazuje reálné fotografie již v IR podání. Na kratších ohniscích však není rozdíl velký a dá se fotit i přímo přes optický hledáček bez obtíží. Expoziční časy jsou díky úpravě přímo na čipu zkráceny na ekvivalent fotografování ve viditelném spektru. Tedy vhodné i na fotografování zvěře, portrétů či jednoduše pohodlněji bez stativu.

Vhodné pro ty, co si chtějí IR fotografii vyzkoušet ze zvědavosti, využít na nějaký konkrétní jednorázový projekt nebo jen vyzkoušet tento způsob implementace IR před konverzí vlastní zrcadlovky.

Cena půjčovného za 24 hod - 250 Kč.
Cena na víkend (předání v pátek-neděli/pondělí) - 500 Kč.
Vratná kauce 2500 Kč podložená smluvně. Fotoaparát je v perfektním stavu. K předání osobně v Praze. Po domluvě možno i operativně jinde.

250 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.