Canon EOS 7D + grip Canon BG-E7

Tělo i grip jsou ve výborném stavu. Foťák nemá žádné oděrky a není nikde ošoupaný. Vypadá jako nový bez známek použití. Ani na jednom displeji není žádný škrábanec, všechna tlačítka a joystick fungují hladce a bez problémů. Všechny konektory jsou funkční a bez nečistot. Stejně na tom je i grip.

Oboje jsem kupoval jako nové, ale poslední 3 roky už mi tento set pouze leží ve skříni bez využití jako záloha. Závěrka má nacvakáno 92 000, což je možné vidět na přiloženém screenshotu. Takže i závěrka má ještě hooodně focení s budoucím majitelem před sebou. Video s ním nebylo nikdy točeno. Od začátku o něj bylo důsledně pečováno.

Je to bytelný pracant. Vzhledem k rychlému snímači je ideální na focení sportu nebo jakékoliv reportáže. Díky přiloženému gripu se s ním pohodlně fotí i na výšku a obecně se při focení perfektně drží v ruce.

K tělu i gripu mám kompletní originální příslušenství - tzn. baterie, nabíječka, popruh, veškeré kabely, manuály a krabice. Ke gripu mám i adaptér na klasické tužkové AA baterie. Samozřejmě dodám také dvířka slotu na baterku pro případ, že by budoucí majitel nechtěl grip používat.

Navíc přidám 16GB Compact Flash paměťovou kartu. Fotoaparát je tedy připravený k okamžitému focení.

Preferuji osobní převzetí - Praha, Strakonice, po domluvě možno i jinde, pohybuji se po ČR. Případně mohu zaslat i přes Zásilkovnu. Možno vyzkoušet.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.