Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

CANON EF 16-35 mm f/4 L IS USM

Prodám širokoúhlý objektiv, se stabilizací a rychlým ostřením, Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM. Objektiv je ve výborném a plně funkčním stavu. Chod ostření je plynulý a skla bez škrábanců, používaný vždy s UV filtrem (UV filtr Hoya HD 77mm je součástí prodeje).Součástí objektivu jsou obě krytky, sluneční clona, původní krabice a kožený pytlík. Objektiv lze bez problémů s redukcí použít i na R systému, bez omezení na jeho funkčnosti a rychlosti ostření. Prodávám pouze z důvodu pořízení RF skla.

Je to velmi všestranný objektiv. Vhodný je zejména pro pořizování širokoúhlých záběrů včetně krajin a architektury a pro fotografování ve stísněných prostorách. Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM je vybaven optickou stabilizací obrazu a ultrazvukovým motorkem AF. Minimální zaostřovací vzdálenost je 28cm v celém rozsahu ohnisek a má 77mm závit na filtry.

Preferuji osobní předání v Uhl.Janovicích. Jsem ochotný po předchozí dohodě dovézt do Kolína, Kut.Hory, Čáslavi, Prahy a okolí. Pošlu poštou ( !!Pouze po České Republice!! ), po zaplacení celé čásky předem na účet. Při opravdu vážném zájmu mohu zaslat i fotky pořízené tímto objektivem. Možnost osobně vyzkoušet.

15 999 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.