Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM + Hoya HD 77mm

Komfortní objektiv se základním rozsahem zoomu, s výkonným stabilizátorem a tichým USM motorkem. Je vhodný i pro focení ve slabě osvětlených interiérech, díky vysoké světelnosti objektivu. Světelnost 2,8 je k dispozici ve všech ohniscích (v celé délce zoomu), na rozdíl od levných objektivů. Vynikající objektiv pro krajinářskou fotografii, nebo jako portrétní objektiv. Je určen pro DSLR s APS-C čipem. Původní cena 24 tis. Kč.

Můj Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM je již mnoho let uložen ve fotografickém kufru, je nevyužit, protože ve většině případů fotím produktové foto, kde s oblibou používám objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností.

Objektiv je bez známek používání (žádné oděrky, ani ošoupání), sklo je od začátku chráněno prvotřídním UV ochranným sklem Hoya HD, které je nedílnou součástí mé nabídky - viz foto. Při podrobném zkoumání skla je vidět 1 prachová částečka, která ale nemá na na obrazovou kvalitu fotek žádný vliv. Nechybí ani originální sluneční clona a krabice s výstelkami a manuálem.

Důvodem nabídky k prodeji je shromažďování peněz na nákup kvalitního dalekohledu. Budu rád, když mi svým nákupem trochu pomůžete.

Preferuji osobní předání ve Zlíně, nebo na jiném místě, dle dohody.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.