NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Canon EOS-M50 mkI s příslušenstvím

prodám fotoaparát Canon eos M50 mkI s kompletním příslušenstvím. Vše je v krásném stavu, jako nové, vše 100% funkční. Původní cena 24000,-.

Set je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší fotografy nebo kameramany. Velice kompaktní a lehký, zároveň ale velmi výkonný.

V setu najdete bezzrcadlovku Canon EOS-M50 mkI, opticky stabilizovaný širokoúhlý objektiv EF-M 15-45 mm f/3,5-6,3 IS STM, dále pak adaptér, který umožní použití jakéhokoliv objektivu s bajonetem Canon EF (obrovský výběr objektivů Canon a jiných značek určených pro zrcadlovky Canon), dále skvělý objektiv EF 50mm f/1.8 stm. V setu je také SD karta SanDisk Extreme 32GB, originální nabíječka Canon, 3x baterie (1x originální, 2x neoriginální), originální Canon popruh, skvělý zkracovací popruh s rychlospojkami PeakDesign, 2x čistící uhlíková tužka LensPen, ofukovací balónek, vodováha do sáněk blesku, brašna přes rameno do které se vše vejde a velká Nikon pláštěnka na fotoaparát.

Canon EOS M50 je bezzrcadlový fotoaparát s 24,2 MPx snímačem CMOS APS-C, obrazovým procesorem DIGIC 8, rychlým a přesným zaostřováním dual pixel CMOS AF a skvělými video záběry v kvalitě 4K. Souvislé fotografování rychlostí 10 sn/s. Elektronický hledáček. Výklopný dotykový LCD 3“ displej. Vestavěný blesk. Řada automatických, ale i manuálních režimů. Možnost ovládat a stahovat fotky přes aplikaci. Podpora RAW a JPEG. Podpora českého jazyka. Wi-Fi, Bluetooth, NFC. Podpora SD, SDHC a SDXC.

14 000 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.