Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Canon EOS M6 Mark II – video, foto, grip, nový, záruka, včetně doplňků

Prodám tento velice zajímavý top model malé přenosné bezzrcadlovky od canonu za super cenu s doplňky na VIDEO-FOTO-VLOG , perfektní set pro všechny kdo chtějí fotit a hlavně natáčet video.

M6 II je velice výkonná mašina kapesních rozměrů s perfektním výstupem ,FHD,4K, perfektním autofocusem včetně sledování obličeje - očí.

Systém M je velice kapesní a výkonný systém s řadou povedených pevných objektivů jako je malá kapesní 22mm, nebo perfektní portrétní 32mm 1.4, sigma 56mm 1.4, nebo naopak all in one cestovní 18-150mm.

Umožnuje otočit dotykový LCD, připojit mikrofon a mnoho dalších funkcí. V ceně je profi cage, video klec, která zlepší grip, uchop, umožňí připojit veškeré doplnky na natáčení, monitory, mikrofony atd a v neposlední řadě funguje jako brutální ochrana proti poškození. Dále je v setu nekonečná baterka, umožnující natáčet z powerbanky a nehrozí tedy problém s napajením a můžete natáčet dlouhé hodiny. Timelapse, hdr, slowmotion atd...

jedná se asi o nejzajímavější cenově i rozměrově stroj na foto i video. Na focení je to opravdu rychlík , vycházející z povedené 90D.

Foťák byl pouze doma vyzkoušen a nafoceno pár zkušebních fotek, byl myšlen na jedno natáčení, které nakonec nebylo, jako záložní.
Je tedy jen vyzkoušený 1x rozbalen a hned zabalen, stav nového zboží z obchodu. Velkou výhodou je možnost přes redukci nasadit libovolné velké EF-EFS objektivy.

Od vybalení nalepeno ochranné sklo na LCD. Kompletní balení, nevybalené doplňky, baterie jednou nabitá. Originál krabice, doklad záruka cca 18měs. Prodávám protože nemám využití a zbytečně mi tu půl roku leží v bedně.

Není problém osobní vyzkoušení, popřípadě zaslat kurýrem po ČR.

Aktuální cena u nás je cca 20000.- ! jen za holé tělo bez doplňků. Zde v ceně je tělo M6II, nabíječka, popruh, baterie, doklady, folie, video rig, nekonečná baterka - doplňky v ceně 3000.-. Celková sleva je tedy cca 7000.- defacto za nový produkt. Stačí doplnit o nějaký objektiv a vyrazit fotit/natáčet...

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.