NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Delkin CFexpress Power R1730/W1540 256GB

Kupovaná 1/2022 (doklad). Důvodem prodeje je nevyužití karty, v praxi použitá tři dny. K dispozici jeden kus, s obalem - viz foto.
Předání Ostrava poblíž Ostravar Areny nebo v obci poblíž FM.
O ceně nesmlouvám a o praktikách podvodníčků na bazarech mám povědomí, tak se ani nesnažte kluci.

---
Rozhraní PCIe 3.0
Maximální rychlost přenosu : až 1730 MB / s
Maximální rychlost zápisu : až 1430 MB / s
Zaznamenává 8K, 6K a 4K video na High Frame
Připraveno pro nepřetržité sériové snímání RAW

Přehled Paměťové karty CFexpress ™ od společnosti Delkin Devices kombinují průmyslovou sílu a spolehlivost s bezkonkurenčním výkonem a zárukou kvality jako žádná jiná karta. Díky rychlosti vhodné pro profesionální fotografy a kameramany jsou karty Delkin CFexpress ™ speciálně navrženy tak, aby vynikly v nejnovější generaci špičkových filmových hostitelů. Jako bonus je každá karta CFexpress ™

S využitím rozhraní PCI Express 3. generace (a také s podporou NVM Express) se karty Delkin POWER CFexpress ™ chlubí rychlostí záznamu až 600 MB / s (1430 MB / s pro 256 GB - 1 TB) pro ukládaní video sekvencí, včetně 8K, 6K a 4K při vysokých frekvencích a bitrate. Podporuje také plynulé sériové snímání RAW.

Karty Delkin POWER CFexpress ™, jsou schopné přenášet data rychlostí až 1730 MB / s, zajišťují nejrychlejší a nejefektivnější přenos dat z karty do počítače pro okamžitý přístup k vašim souborům. To je ideální pro fotografy a kameramany, kteří potřebují rychle přenést velké množství dat a vrátit se kpráci.

Každá karta CFexpress ™ prošla rozsáhlým testováním, aby byla zajištěna plná funkčnost a výkon. Paměťové karty Delkin CFexpress ™ jsou karty, kterým můžete důvěřovat pro rychlé a spolehlivé pořizování fotografií a videa. Jsou postaveny tak, aby splňovaly rozsáhlé požadavky dnešního odvětví vysílání, kina a fotografie.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.