Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Držák foťáku na batoh, pásek, rychloupínání, universálné set, nový

Nabízím tuto praktickou alternativu k známému produktu od peak design. Kompletní set držák s destičkou. Nový nevyužitý výrobek.

Popis :
Tento držák fotoaparátu na batoh s rychloupínací destičkou je skvělým doplňkem pro fotografy, kteří chtějí mít svůj fotoaparát vždy po ruce a připravený k okamžitému použití. Držák je vyroben z pevného a odolného materiálu, který zajišťuje bezpečné uchycení fotoaparátu.

V porovnání s klasickým popruhem pevně fixuje zařízení během chůze, na kole nebo jakémkoliv dalším pohybu. Velkou výhodou je jeho velká univerzálnost – lze použít se zrcadlovkami, bezzrcadlovkami či kompakty.

V balení najdete také rychloupínací destičku, která se jednoduše připevní přímo na vašem fotoaparátu. Destička je navržena tak, aby poskytovala pevné a bezpečné uchycení. Jakmile je destička správně připevněna, stačí ji jednoduše zasunout do držáku na opasku, batohu nebo popruhu.

Držák na opasek je praktickým řešením pro fotografy, kteří chtějí mít svůj fotoaparát vždy po ruce. S jednoduchým a spolehlivým upevněním a rychlým použitím vám umožní neomezenou volnost při focení, ať už jste kdekoli.

Držák je dodáván v černé variantě.

Materiál: hliníková slitina
Barva: černá
Hmotnost cca200g

Osobně lze po dohodě Praha Západ- Rudná - Zličín, zaslání přeferuji přes balíkovnu - (pošta) popřípadě kurýr. Všechno mnou nabízené zboží si lze osobně vyzkoušet a je ve 100% a funkčním nepoužívaném stavu - a většinou tak jak dorazilo z obchodu v kompletním origo balení. V případě dotazů pište, rád poskytnu podrobnější informace

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.