NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Foto batoh F-Stop Lotus 32L + výplň ICU Medium Shallow

Dobře vybavený, odolný fotobatoh s vyměnitelnou vyplní. Vhodný pro dobrodružnější povahy.

- Cena 5490 za komplet

- Zakoupeno 2019.
- Cena nového kusu 6990 batoh + 2290 výplň

- Batoh nese známky běžného používání
- K poutku na klíče chybí protikus (přívěsek na klíče) - dá se nahradit
- Výplň má běžné opotřebení výstélky od suchých zipů přepážek, opotřebení víka (od složení víka v otevřeném stavu uvnitř batohu)
- Vše plně funkční, bez poškození

Originální popis výrobce:
Nejmenší batoh ze série Mountain Series má objem 32 litrů a úzký profil spolu s lehoučkou konstrukcí a kvalitním polstrováním vám poskytne pohodlí po celý den. Uvnitř se nachází hliníkový rám, která vám při nošení poskytuje stálou podporu.
Disponuje bederním i hrudním popruhem, který v sobě skrývá píšťalku pro případ nouze. Uvnitř batohu, který se otevírá YKK® zipy, se nacházejí 4 ICU úchyty. Kromě techniky do něj můžete uložit také 13" notebook, případně můžete prostor na notebook využít na vak s vodou. Přístup k technice je zezadu, nemusíte se tak bát, že si ušpiníte záda, když budete potřebovat techniku vyjmout. Vnitřek je navíc tvořený polstrovanou kapsou, která zabrání jejímu poškození.
Boční kapsy jsou snadno dostupné a důležité dokumenty a méně používané předměty můžete uschovat v kapsičce na rubové straně batohu.
K batohu můžete snadno připevnit stativ, snowboard, spacák nebo jiné podobné vybavení, a to s pomocí 16 úchytů na popruhy GateKeepers (prodávané zvlášť). S pomocí pružného lanka můžete k batohu připevnit třeba i cepín a další vybavení (za použití 2 kovových úchytů ve tvaru D nebo na bederním pásu). Pláštěnka se připevňuje přes očka.

5 490 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.