Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Fotografie na Rýchorské boudě.

Dobrý den všem.
Rád bych vás všechny pozval na další podzimní setkání na Rýchorské boudě. Nevím už po kolikáté, snad nějak okolo 40. Za ta léta se program vůbec nezměnil. Sejdeme opět první víkend v říjnu. Může se účastnit každý fotograf, popřípadě zájemce fotografii. Fotografové mají povinnost donést na ukázku alespoň tři fotografie na papíře, skle, plechu, textilií .... Rádi uvítáme i alternativní techniky, které poslední dobou nachází čím dál více obdivovatelů. V pátek a v sobotu se večer rozdají fotografie v jídelně na stůl a každý bude mít možnost rozšířit si obzor na práci druhých. Přivítáme i začátečníky, kteří mohou nasát spousty informací, jenž ani Google neví.
V pátek se sejdeme v hostinci Pod Starou horou a společně vyrazíme na procházku na boudu bez batohů, které nám odveze auto. Lidé se zdravotními potížemi budou na boudu odvezeni.
Účelem setkání je vidět fotografie i jiných autorů a možnost promluvit s nimi. Pokud bude někdo chtít obohatit víkend promítáním na diaprojektoru, tak jen zase po dohodě se mnou. Jak je zvykem, tak večerní program bude opět obohacen o zajímavé povídání z cest, focení.
Za celý pobyt budeme platit 1550 Kč,
https://rychorska-bouda.cz/…ie/
http://www.temnakomora.cz/…ská
http://www.temnakomora.cz/…ská
Moje tel číslo. +420777591002
Roman Dula Trutnov.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.