Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Fujifilm X100F + origo kožené pouzdro LC-X100F

Prodám tuhle neskutečnou mašinu v kompaktním těle.

Objektiv 23mm se světelností f/2 mě v kombinaci s 24mpx snímačem nikdy nezradil, fotil jsem s ním na cestách, fotil jsem s ním asi 2 svatby (kde byl jako sekundární foťák), fotil jsem s ním v ateliéru (díky závěrce v objektivu se s ním dá fotit s bleskem i na nejkratší časy) :) vždy maximální spokojenost.

Fujina se mnou procestovala už pár míst , není to na ní zas nějak moc znát, protože o ni umím pečovat :) takže funkčnost i optika ve skvělém stavu, na těle maximálně maličké oděrky od popruhu.

Před necelým rokem jsem si koupil X-Pro3, od té doby ji vytáhnu málokdy, což mi přijde škoda, tak ji rád pošlu dál někomu, kdo ji využije víc.

K foťáku přidám dvojdílný obal od Fuji z pravé kůže, který jsem asi před rokem kupoval za 2500 korun. Díky obalu odpadá nutnost mít na foťák nějakou větší brašnu, buď ho člověk dá do batohu i s obalem, případně oddělá vrchní díl a může fotit (tak jak to foťáky mívaly dřív). Dále mohu přidat paměťovou kartu 32GB SanDisk a náhradní baterku.

Mám i původní krabici, nabíječku do zásuvky, kroužek na objektiv se závitem na filtry (49mm), kovovou krytku objektivu, popruh, zkrátka vše, co jde k foťáku mít :).

Foto je ilustrační, fotky rád zašlu případným zájemcům. Není problém se sejít osobně a foťák si vyzkoušet, stejně tak se nebráním zásilkovně (případně české poště, pokud si kupující rád škodí :) ).

Bývám v Praze, občas v Brně, občas v Plzni.

Při rychlém jednání se můžem domluvit na slevě.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.