NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Hybridní LED trvalé světlo Jinbei EF 60 II Sun Light, 5500K + reflektor

Jinbei EF 60 II - 5500K, Hybridní s reflektorem
Výkonné LED světlo z řady EF od výrobce Jinbei. Světlo je skvělou volbou pro všechny fotografy a filmaře, kteří vyžadují vysokou kvalitu čipu, perfektní podání barev a možnost natáčet i na vyšší FPS. Toto světlo je možné napájet jak ze sítě, tak z NP-F baterií (nejsou součástí balení), které světlo udrží v provozu 1,5 hodiny na plný výkon (v závislosti na kapacitě baterií).

Světlo disponuje výkonem 60 W, které je možné regulovat od 1 do 100 %. Světelný výkon LED čipu je srovnatelný s 600W halogenovým světlem, oproti kterému spotřebovává pouze 10 % energie.

Na světle je použit tzv. COB čip (Chip on board). Tato technologie sdružuje více menších čipů na jedné desce. Ty jsou překryty vrstvou luminoforu. Díky této technologie je zajištěn větší výkon a lepší stálost. Čip je i na nejvyšší výkon chladný a nehrozí popálení jako u klasických halogenových světel. Životnost čipu je více než 100 000 hodin.

Barva vyzařovaného světla je bílá 5500K. Pro změnu barevné teploty nebo efekty doporučujeme použít gelové filtry, kterými se světlo nebo na něm nasazený modifikátor překryje a světlo obarví.

Čipy ve světlech EF mají vysoký index podání barev CRI Ra>95 / TLCI>97. Díky tomu jsou nasvícené předměty v reálných barvách. Světlo umožňuje natáčet i slow motion videí s velmi vysokými snímkovacími frekvencemi bez blikání.

Světlo má bajonet Bowens, který je nejrozšířenější na trhu.

Světlo bylo zakoupeno 29.4.21, tzn. je v záruce do 29.4.23. Světlo bylo použito asi 3x na krátké přisvícení, tzn. je ve stavu nového kusu. Balení je kompletní, tzn. krabice, světlo, reflektor, krytka a kabeláž. Původní cena 4590 Kč.

3 500 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.