NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Leica M-P (Typ 240) na prodej

Dávám znovu na prodej svojí Leicu M-P (Typ 240) s nádhernou patinou a lá Correspondent edice M-P Lennyho Kravitze. Tahle Leica mi dělala několik let výbornou službu všude po světě, pomohla k mezinárodním oceněním, ale přišel čas ji nechat jít dál, protože pro můj styl focení potřebuji rychlejší buffer a přecházím tak na M10.

Stav těla je vidět z fotek, hrany mají hezkou patinu a pár vroubků k tomu. Displej bez škrábanců.

Po technické stránce je fungování téměř stoprocentní, ale je fér uvést jednu jedinou chybku, se kterou jsem se setkal, nicméně mě v mé práci nelimitovala. Jednou za čas snímač nakreslí vodorovnou světlejší čáru o tlouštce 1 px. Pro ukázku o co se jedná jsem nahrál do složky na drivu ukázku včetně všech raw DNG souborů z jednoho focení, kde se čára více či méně ukázala (celkově u 27 fotek z 937 snímků).

V mojí práci mě to nijak neomezuje, takže jsem to ani neřešil a vesele s ní fotil i tam, kde jsem ji měl jen jako jediný foťák a mohl se spolehnout. Podle informací na Leica fóru se dá problém vyřešit přemapováním senzoru, který vloni podle zkušeností uživatelů fóra vyšel na 400 Eur. Proto i o tuto částku snižuji cenu a nechám na příštím majiteli, ať se o servisu rozhodne podle sebe.

„Stealth“ P verze v černé barvě a bez předního loga má větší buffer, než standardní M. Jako bonus k ní dávám kožené pouzdro Artisan&Artist, kožený popruh Luigi a červený shutter button, to vše k ní přiložím spolu s nabíječkou a návodem, foťák má jednu originální baterii.

Preferuji osobní předání v Praze.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.