Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Makro reverzní kroužek pro Nikon F na závit 52mm

Prodám nový adaptér, který umožňuje připevnění všech druhů objektivů s filtrovým závitem 52 mm v opačné poloze k zrcadlovce (předním členem k tělu). Díky tomuto uspořádání můžete udělat makro snímky s obrovským zvětšení. Vhodné i pro Nikon 18-55 mm.

Pomocí adaptéru získáte levný způsob jak vytvořit makrosnímky s velkým poměrem zvětšení bez potřeby koupě a používání drahých objektivů. Adaptér je plně manuální a nejlépe se pracuje s objektivy s poměrně krátkými ohniskovými vzdálenostmi. Je vyroben ze slitiny hliníku, který je chemicky počerněn pro eliminací světelných odrazů a je velmi kvalitně zpracován.

Upevňuje se na bajonet fotoaparátu stejným způsobem, jako objektivy. Červená tečka na adaptéru usnadňuje jeho správné nastavení v poloze, ve které na sebe bajonety správně dosedají. Objektiv se filtrovým závitem 52 mm zašrubujte přední části do adaptéru.

Mohu zaslat jako obyčejný dopis českou poštou za 19Kč, případně zásilkovna za 69Kč (+14Kč dobírka). Kontakt: SMS na tel. 603 516 515, e-mailem, Viber i WhatsApp.

100 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.