Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Mamiya M645 + příslušenství

Ahoj,
prodám Mamiyu M645 s kopičkou příslušenství, sestávající se z:

Mamiya M645 se šachtou a No.1 Matte matnicí
mechanika dle zevrubného okouknutí v pořádku. Časy časují, rozestupy mezi políčky jsou přesné, předsklopení zrcátka a multiexpozice OK. Nezkoušeno s filmem, ale vše co sem mohl sem ozkoušel a nevidím problém. Vizuálně nese běžné známky užívání - nikde se nic neloupe, nerezne, baterka nevytekla atp... Vady: nenašel sem novou baterii, takže bez. Občas je nutné trošku ťuknout do knoflíku na zavření dvířek s filmem, aby se pořádně dovřela, ale jen někdy. Bude taky asi dobrý někdy vyměnit těsnění, tohle už není úplně OK a trochu se to sype. Nicméně vše celkem minoritní a snadno odstranitelný problémy.

Sekor C 80/2.8
clona clonuje, přepínač A/M bez problému, ostření bez problému. Skla nepoškrábaná, bez haze, plísně, separace atd. Jedinou vadou je pár miniaturních flíčků smyté AR vrstvy při okrajích objektivu. Není skoro vidět a samozřejmě bez jakéhokoli vlivu na výstup, zmiňuju jen pro formu. Včetně sluneční clony a přední krytky.

Náhradní matnice No.5
podle mne jedna z nejlepších. Má klín, navíc pootočený o 45°, takže se s ním líp pracuje. Zároveň má i klasický ostřicí okruží jako u No.1, takže se to dá pěkně kombinovat dle potřeby - prostě asi nejuniverzálnější typ. V super stavu, až na trošku orezlý šrouby sem si nevšiml jakéhokoli defektu. Špatně se shání.

CdS hranol
včetně samosatně blbě sehnatelné očnice. Vizuálně a mechanicky v pěkném stavu, nikde nic omlácenýho nebo oloupanýho. Bez roztmelení skla, což je už dneska celkem vzácnost. Dal sem tam novou baterku, ručička reaguje, ale nezdá se že správně. Třeba se v tom dokáže někdo pohrabat, ale berte spíš jako obyč hledáček, v tom případě není problém.

Originální popruh
s kotvičkami. Blbě se shání samostatně. Není problém.

Držák
neoriginální, ale drží a pasuje pěkně. Dá se i měnit posuv a sklápět.

Plus drobnosti - drátěnka, pravděpodobně nefunkční Sixtomat, nějaký držák na stativ, manuál a ještě nějaká kostka na stativ, nevím přesně o co jde..

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.