Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Manfrotto video stativ 546GB s fluidní hlavou 504HD

Prodám Manfrotto video stativ 546GB s fluidní hlavou 504HD.

Manfrotto hliníkový video stativ 546GB s fluidní stativovou hlavou 504. Středně těžký stativ určený pro zařízení do hmotností 12 kg při optimálním zatížení 7,5 kg. Ideální pro natáčení s plynulým švenkem či statickými záběry.

Manfrotto 504 fluidní stativová video hlava určena pro 75 mm mísy. Kvalitní konstrukce Vám nabízí plynulý horizontální pohyb v rozmezí 360° a vertikální pohyb v rozmezí od -60° do +90°. Celková nosnost hlavy je 12 kg při optimálním zatížení 7,5 kg. Nechybí ani rychloupínací destička 504PLONG, švenkovací páka či vestavěná vodováha. Hlava obsahuje řadu zámků, kterými můžete regulovat tuhost otáčení nebo ji úplně zamknout.

Nohy stativu jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a nabízí maximální pracovní výšku 171 cm (včetně hlavy). Ve složené stavu stativ měří pouhých 84 cm. Stativová mísa je určená pro montáž 75 mm stativových fluidních hlav, takže nohy lze využit i s jinou stativovou hlavou. Stativ nabízí dvojitý systém nožiček s nastavitelným dolním pavoukem pro maximální stabilitu.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.