Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Nikon 400mm f/2,8 G AF-S ED VRII

Prodám nejen dle lenstip.com, ale i jiných webů jeden z nejlepších objektivů, které Nikon kdy vydal. S nano-crystal coatingem a druhou generací stabilizace. Jednu verzi před FL (mezi profesionály široce diskutované, zda je nějaké optické zlepšení oproti této verzi).
Nekompromisní, super rychlé ostření, skvělá kresba, barevná reprodukce, mikrokontrast, bokeh, chování v protisvětle. Snový objektiv v podstatě bez chyb. Z toho vycházela i pořizovací cena.

Co do kvality obrazu i versatility nejlepší volba v dlouhém ohnisku. S telekonvertory člověk získává totiž další dva separátně prodávané objektivy (s TC1.4x je 600/4 objektiv a s TC2.0x 800/5.6 objektiv)

Unikátní kus - drtivou většinu života strávil v neoprenu, ojediněle používaný, takže prakticky stav nového kusu, bez kosmetických stop používání.
Česká distribuce. Důvodem prodeje je přechod na Z systém.

Součástí je krom objektivu s dvojitou karbonovou clonou také kryt na objektiv, transportní kufr, originální popruh, plus druhá, kratší stativová noha.

V případě zájmu možné se domluvit na odkupu Lowepro brašny/batohu, dělaného právě pro velikost objektivu, potažmo monopodu.

Prosím pouze vážní zájemci, cenu bych rád nechal tak jak je a k vyzkoušení / předání pouze osobně v Praze. Děkuji a budu se těšit na jednoho z vás, kterému bude dělat ještě dlouhou dobu skvělou službu a velkou radost

Vhodný jak se Z, FX, tak i DX těly: Nikon Z9 , Nikon D6 , Nikon D5 , Nikon D4S , Nikon D4 , Nikon D3S , Nikon D3 , Nikon Df , Nikon D850 , Nikon D810, Nikon D800 , Nikon D750 , Nikon Z7II , Nikon Z7 , Nikon Z6II , Nikon Z6 , Nikon D610 , Nikon D600 a mnoho dalších

139 900 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.