Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Nikon 850 D full frame – poslední sleva- do soboty zamluvený

Vítejte do oblasti nádherných možností formátu FX, jak jste je ještě nikdy nezažili. Od fotoateliéru až po nejvzdálenější místa na zemi.
Rychlý obrazový snímač formátu FX fotoaparátu D850 s extrémně vysokým rozlišením využívá 45,7 milionu efektivních pixelů a poskytuje soubory s bohatými detaily o velikosti 45,4 milionu pixelů. Tiskněte snímky s extrémním rozlišením v extrémně velkých formátech. Pořizujte videosekvence se skutečným formátem kinofilmu v rozlišení 4K. Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod není opatřen antialiasingovým filtrem a obsahuje systém mikročoček bez mezer a antireflexní vrstvu. Dopadající světlo tak zasahuje fotodiody s vyšší účinností, takže získáte výjimečné detaily a působivý dynamický rozsah. A systém automatického zaostřování se 153 zaostřovacími poli, který byl převzat z fotoaparátu D5, zaručuje perfektně přesné zaostření a široké pokrytí pro snímky s extrémně vysokým rozlišením ve formátu kinofilmu.

prodám nepoužívaný fotoaparát, který není zde potřebovat představovat, použil jsem pouze jednou na jedné svatbě a pak pár fotek, naprosto nepoužívaný až na to co jsem psal, bez jakýkoliv známek používání, zakoupeno u škody, dárkové poukazy na čištění, a krabice, možno zjistit počet zmáčknutí, absolutně jako nový...jen vážní zájemci prosím, cena je pevná.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.