Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Nikon AF-S 35mm f/1.8G ED

Nabízím oblíbený všestranný objektiv Nikon Nikkor AF-S 35mm f/1.8G. Ohnisko 35 mm je na Full-frame vhodné pro cokoli od reportáže pro rodinné foto i focení v interiéru, lze využít i pro blízké portréty. Díky výborné světelnosti f/1.8 se hodí i pro focení ve špatném světle. Na DX (crop) formát fotoaparátech se z něj stává ohnisko 50 mm, i to je oblíbené pro "pouliční" foto.

Díky nízké hmotnosti a univerzálnímu ohnisku je možné ho mít stále s sebou. Osobně považuji za jeden z nejpovedenějších objektivů Nikon.

Objektiv je používaný, patřil k mým oblíbeným, nyní ale leží většinou nevyužitý, tak ho rád pošlu do světa, jistě udělá dobrou službu.

Objektiv je bez vad, skla v pořádku, ostří precizně a rychle. Od začátku používán s s ochranným filtrem Hoya (je součástí nabídky), nikdy neupadl nefotil jsem v dešti atp. Menší vady na vnější kráse vlivem používání - gumu i štítek lze zakoupit náhradní.

Součástí prodeje je původní balení včetně nepoužitého sáčku a sluneční clony.

Ideální je předání v Praze ve Strašnicích s osobním vyzkoušením. Auto nemám, takže nikam mimo Prahu nedojedu. Alternativně zaslání přes Zásilkovnu oproti platbě předem (prosím žádnou dobírku nebo podobně). Na prodej nespěchám, rezervace jen proti platbě předem. Vyhrazuji si právo prodat tomu, s kým bude snadnější jednání (nemusí to být nutně první zájemce v pořadí) - výsledek minulých zkušeností.

Objektiv je k dispozici do smazání inzerátu, nemusíte se proto dotazovat, zda ještě je či není :)

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.