NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Nikon D200 tělo

Prodám tělo Nikon D200. Závěrka 23.483 použití (vydrží 100 tisíc cyklů). Fotoaparát je ve slušném stavu, na displeji byla nasazená krytka, na několika místech je lehce odřený. Krytka baterie má jeden pant ulomený, ale zavřená drží dobře.

Součástí prodeje je 2x originál Nikon akumulátor, Nikon nabíječka a popruh, paměťové karty 4 GB + 2x 2 GB, všechny krytky (některé neoriginální), neorig. drátová spoušť, návod + vytištěný a zvětšený český návod, USB čtečka paměťových karet.

Zdarma přidám setový objektiv Nikon 18-135 mm, u kterého po vyčištění přední čočky nefunguje správně motorek při automatickém ostření, je nutné ostřit ručně.

I když jde o notně starý model, v dobrých světelných podmínkách udělá ještě stále za málo peněz hodně muziky. Další fotografie mohu poslat e-mailem. Osobní předání je možné v Ústí nad Labem - centrum nebo v Děčíně. Platba předem na účet nebo v hotovosti při osobním předání, dobírka není možná.

Cena 3199,-

Za 599,- korun mohu přidat polarizační filtr Hoya CPL Pro 1 Digital 67 mm v originální krabičce, vhodný k tomuto objektivu.

Poštovné: Zásilkovna na výdejní místo 87,- nebo na adresu 115,-, Česká pošta Balík do ruky 159,- (+ možné Křehké + 36,-).

3 199 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.