Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Odpalovač + 2 přijímače pro zrcadlovku Canon

Prodám odpalovač Hänhel pro Canon + 2 přijímače. Jsou plně kompatibilní s externími blesky Modus. U blesků Canon Speedlite pouze funguje jen TTL.

Původní cena: 6270 Kč

Popis odpalovače:
Hähnel Viper TTL je bezdrátový odpalovač, který je schopen ovládat až tři skupiny blesků a studiových světel, přičemž každá skupina může obsahovat jeden nebo více blesků. Díky jednoduchému ovládání můžete rychle a snadno upravovat nastavení a měnit tak světelné podmínky. V kombinaci s přijímačem Viper TLL nebo bleskem Modus 600RT podporuje TTL a vysokorychlostní synchronizaci (HSS). Ke komunikaci využívá frekvenci 2,4 GHz a má dosah i více než 100 metrů.

Popis přijímače:
Hähnel Viper TTL je bezdrátový přijímač pro použití se systémovými blesky třetích stran, nebo s bleskem Hähnel Modus 600RT. V kombinaci s odpalovačem Viper TLL nebo bleskem Modus 600RT podporuje TTL a vysokorychlostní synchronizaci (HSS). Ke komunikaci využívá frekvenci 2,4 GHz a má dosah i více než 100 metrů.

Samostatný přijímač Viper TTL je určen pro bezdrátové použití se systémovými blesky. Každý blesk (kromě Hähnel Modus 600RT), který je ovládaný odpalovačem Viper TTL, musí mít svůj přijímač. S jedním odpalovačem může pracovat neomezený počet přijímačů.

Je plně kompatibilní a bezdrátově komunikující s bleskem Hähnel Modus 600RT, který může pomocí přijímače řídit blesk místo vysílače Viper TTL. Plně kompatibilní s originálními blesky a většinou blesků třetích stran. Vhodný na venkovní prostory i profesionální ateliér. Preferuji osobní předání. Vše funkční a perfektním stavu.

Přijímač je vybaven konektorem micro USB pro aktualizace softwaru a 2,5 mm vstupem pro připojení ke studiovému světlu.

4 500 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.