Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

PRODEJ: STATIV Velbon Sherpa Pro CF-630 s hlavou PHD-61Q

STATIV Velbon Sherpa Pro CF-630: Profesionální třísekční stativ. Velmi pevný a současně lehký (1660g), nohy z karbonových vláken (CF), tělo ze slitiny magnézia. Výška od 17cm do 168cm s vytaženou středovou tyčí je možné dosáhnout ještě stabilní výšky 181cm (při výšce hlavy 13 cm). Vyklopení sekcí nohou aretováno ve 3 polohách. Nohy jsou na horní sekci opatřeny ochranným PU obalem. Zakončení noh gumové s vysunovacím ocelovým hrotem. Středová tyč je opatřena háčkem pro zátěž a její díl vyčnívající z těla stativu lze odšroubovat pro záběry z žabí perspektivy.
HLAVA PHD-61Q ze slitiny magnézia. Tříosá, aretace šroubem a 2 pákami, které lze pro transport zašroubovat do sebe. 2 vodováhy, součástí je přesná celokovová rychloupínací destička QB-635 s přídavnými aretačními svorkami.
Maximální udávané zatížení 6 kg. Stativ je lehký a současně tuhý, horní průměr nohy = 28 mm.
První majitel. K prodeji je komplet v originálním balení, s původním návodem k použití, originálním montážním klíčem a závěsnou textilní plošinou pro zátěž k upevnění mezi nohy (stone plate).
Se stativem i hlavou máme nejlepší zkušenosti, je velmi pevný a stabilní i pro střední formát. Součásti jeho vybavení jsou dnes už neběžné, prodávané zvlášť (hroty, středový háček, obal horní sekce nohou).
Stav po běžném používání, bez zjevných stop, jenom na hlavě je viditelný oděr barvy na hranách, způsobený textilií transportního vaku, jinak stav bez škrábanců.
Cena: Stativ: 4.400, Hlava 3.500, komplet 6.900,- (bez poštovného)
Nabídky s telefonním spojením zasílejte na e-mail: vladyry@gmail.com
K osobnímu předání Brno a okolí, při zaslání na dobírku (pošta, Zásilkovna) + zasílací poplatky
INFO prodejců: http://www.fotoradce.cz/velbon-sherpa-pro-cf-630; https://www.fotopazdera.cz/katalog/zbozi/stativy--prislusenstvi/stativove-hlavy/produkt/velbon-phd-61q-foto-hlava

6 900 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.