Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Radiová řídící jednotka Godox Xpro-C pro Canon + 2x Radiový přijímač Godox X1R pro Canon

Prodám Radiovou řídící jednotku Godox Xpro-C pro Canon + 2x Radiový přijímač Godox X1R pro Canon původní cena 4470Kč. Není už v záruce, ale použito asi 5x na zakázky venku. Důvod prodeje přechod na značku Sony. Při rychlém jednání možná sleva.

Bezdrátová řídící jednotka Godox Xpro Canon je určena pro fotoaparáty Canon. Plně podporuje TTL komunikaci (E-TTL / E-TTL II), synchronizaci a řízení blesku i vysokorychlostní synchronizaci HSS (až 1/8000s). Je plně kompatibilní s radiovým systémem Godox X (2.4GHz). Můžete s ní tedy synchronizovat a řídit blesky s vestavěným přijímačem Godox nebo pomocí přijímače X1R C i externí blesky pro Canon.

Bezdrátový radiový přijímač X1R-C je určen pro originální blesky Canon a blesky podporující přenos e-TTL II. Nabídne jak plnou TTL komunikaci, tak třeba vysokorychlostní synchronizaci do 1/8000s (HSS) či SuperSync synchronizaci se studiovými blesky. Přijímače je možné dělit až do pěti skupin, které je poté možné řídit samostatně – třeba jednotkami X1T-C či Xpro .

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.