Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

SAMYANG TS 24 mm f/3,5 Tilt-Shift ED AS UMC pro Nikon F

Prodám v zánovním stavu (bez známek používání - minimálně využitý) tilt-shift objektiv, který není jen širokoúhlým, ale navíc disponuje funkcí kontroly a regulace sbíhajících se linií. Náklon optické osy tak umožňuje napravit jak chyby vzniklé při fotografování z podhledu či nadhledu (padající svislice), ale i záměrnou změnu hloubku ostrosti a její roviny. Pro svoji shift funkci vhodné pro architekturu a interiéry, pro svoji tilt funkci vhodné pro neobyčejné rozostření/bokeh.

Objektivy Samyang jsou vhodnou volbou pro ty autory, kteří hledají vyvážený kompromis mezi kvalitou a vstupními náklady. Za relativně nízkou cenu získají možnosti násobně dražších objektivů. V současné době je Samyang 24mm f/3.5 ED AS UMC TS (včetně svého antireflexního UMC vrstvení) nejvyspělejší objektiv produkovaný společností Samyang. Vhodná alternativa k Nikon TS 24mm.

Důvod prodeje, přechod na jiné ohnisko. Kupováno v ČR, původní cena: 23.790 Kč (tj. ušetříte 9.000 Kč)
Prosím pouze vážní zájemci, cenu bych rád nechal tak jak je a k vidění / předání osobně v Praze. Děkuji a budu se těšit na jednoho z vás, kterému bude dělat ještě dlouhou dobu radost

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.