Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Servisovaný Canon 50/1.2 LTM39 z dálkoměru

Jedná se o supersvětelné starosklíčko s unikátním funky bokehem pro dálkoměr nebo mirrorless/video. Při vhodném kreativním zacházení jde o jeden z vůbec nejcharismatičtějších vintage objektivů, hlavně na portrét a na street.

Stav: kompletní servis mechanikem - 03/2022: čištění optických členů, přetukování šneku ostření, přeskládání a vyčištění lamel clony. Šasi vypadá dobře.
Prostřední optický člen objektivu je jako obvykle částečně matný díky kanadskému balzámu (používali zde nějaký agresivnější druh lepidla, jedná se o charakteristickou sériovou či typovou vadu, se kterou myslím nejde celkem nic dělat). Na předním členu je pár oděrek. Objektiv jsem testoval na mirrorlessu na více clonách a vyložený vliv na výkon objektivu jsem nezpozoroval (klasickou "funkovitost" a měkkost na otevřené cloně nelze myslím přičítat stavu objektivu). Ukázky je možno nasdílet přes Messenger nebo přes mail.

Příslušenství: přední M55 metalická a zadní M39 plastová krytka na objektiv.

Odběr je možný osobně či (pojištěně) Českou poštou nebo Zásilkovnou z MS kraje (F-M okolí). Neváhejte se též podívat na mé další přidružené inzeráty.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.