NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Servisovaný Pentacon Six TL + Flektogon MC 4/50 + Biometar MC 80/2.8 + fresnelka ARAX + TTL hranol + šachta + kožené pouzdro

Prodám servisovaný středoformátový 6x6 fotoaparát Pentacon Six TL. Všechny časy sedí, závěrka běhá hladce, plátna v super stavu, snímky se nepřekrývají, matnice vyměněna za ARAX fresnelku s mikrorastrem (bez split-screen klínu), původní matnici přidám k foťáku. Dokoupen TTL prism hranol, nějaké hodnoty ukazuje, ale měřil jsem vždy externím expozimetrem, na kompozici je super. Přidám i šachtu, která se často hodí, např. pro focení ze stativu nebo nízko u země. Kabelový blesk jsem zkoušel taky, odpaluje výborně. K foťáku je originální kožené pouzdro, jeden horní šev cca na 5cm rozpáraný. Funkci to nebrání, dá se opravit u ševce. Dolní část odepínacího futrálu, kde je popruh, je v dobrém stavu.

CZJ Flektogon MC 50mm f4 v nádherném stavu s vlastním pouzdrem a oběma krytkami. Vynikající širokoúhlý ostrý objektiv s krásnou kresbou. Ostření hladké, clona suchá.

CZJ Biometar 80mm f2.8 s originální sluneční clonou i přední krytkou. Velice dobrý základní objektiv, ekvivalent 44mm na full frame. Ostření hladké, clona suchá.

Jedná se o foťák v super stavu připraveném k focení, není to nalezenec z půdy. Ideálně bych to chtěl prodat dohromady, cenu nechám 12500

Ceny zvlášť bych viděl následovně:
samostatné tělo s původní matnicí 3500
TTL hranol 1500
matnice ARAX 1200
šachta 350
CZJ Flektogon 5500
CZJ Biometar 3000

12 500 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.