Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

SONY a6400 v ORG balení / pouhých 480 snímků / záruka

Výkonný, lehký a odolný digitální fotoaparát je navzdory kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti doslova napěchovaný špičkovými funkcemi, které byste u něj nečekali. Disponuje funkcemi Real-Time Eye se zdokonaleným autofokusem a Real-Time Tracking s rychlým automatickým ostřením 0,02 sekundy a se 425 body fázové detekce. Dotykový LCD displej lze vyklopit v úhlu 180°, potěší také kvalitní elektronický hledáček a WiFi modul, který umožňuje jednoduché sdílení fotek. Bezzrcadlovka disponuje 24,2Mpx snímačem CMOS Exmor s vynikající citlivostí na světlo. Naplno s ní můžete realizovat vaše tvůrčí schopnosti – umožňuje nahrávání videa ve vysokém rozlišení 4K i technologii HDR, zpomalený i zrychlený záznam.

Fotoaparát disponuje inovativním a spolehlivým automatickým ostřením očí – stačí mu jen 0,02 sekundy, aby spolehlivě rozpoznal pozici objektu a zachoval jeho přesné zaostření. Fotografie pořizuje rychlostí až 11 snímků za sekundu. Umožní vám tak vždy vytvořit dokonalé akční snímky.

Snímač CMOS Exmor s rozlišením 24,2 Mpx disponuje širokým rozsahem citlivostí a nízkou hladinou šumu, takže zachytí úchvatné snímky. Díky vylepšenému obrazovému procesoru nové generace BIONZ X dosáhnete vynikajícího rozlišení obrazu a přirozenějšího zobrazení struktur. Dokonalý algoritmus vysoce přesně zaostří i v tmavém prostředí.

3palcový LCD displej disponuje vysokým rozlišením a výklopným systémem až do 180 stupňů, který se skvěle hodí k focení selfie či pro snadnější focení snímků z podhledu. Nabízí také intuitivní dotykové ovládání.

otoaparát je nabitý pokročilými funkcemi, takže vám dovolí naplno projevit vaše tvůrčí schopnosti. Umožňuje natáčení videa ve vysokém rozlišení 4K i technologii HDR, nastavení S-Log/S-Gamut a zpomalený a zrychlený záznam. Ocení ho nejen vloggeři, ale i profesionálové.

19 590 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.