Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Sony A9 – perfektní stav

Prodám Sony A9 v perfektním stavu. Téměř bez známek opotřebování, s originálním příslušenstvím.

1) Fotil jsem za celou dobu jedině na elektronickou závěrku. Mechanická závěrka má za sebou doslova jednotky snímků - třeba tři po koupi fotoaparátu a tři nyní, abych ověřil, že funguje.
2) Konektory jsou naprosto nové, ani jeden jsem nevyužíval - baterii jsem nabíjel v externí nabíječce a fotografie jsem do počítače přenášel na vyndané kartě. Z hotshoe jsem sundal kryt všeho všudy dvakrát na pár vteřin podobně jako u závěrky.
3) Dotykové funkce displeje jsem nevyužíval, fungoval jsem přes tlačítka a joystick, takže displej je jako nový.
4) Z příslušenství jsem používal jen nabíječku, je tedy prakticky nepoužité. Popruh je pořád originálně zabalen, podobně jako kabely.
5) Výdrž baterie je stále klidně na hodiny focení, řekl bych oproti koupi naprosto srovnatelná. Zatím mě při praktickém používání ani nenapadlo kupovat si novou.
6) Fotil jsem řádově 1krát do měsíce třeba 3 hodiny (fotografování je pouze můj koníček), takže fotoaparát měl poměrně pohodlný život, žádné extrémní venkovní podmínky ani intenzivní používání.
7) K fotoaparátu je i originální krabice se všemi manuály.

Prakticky jediná známka používání, kterou jsem našel, je prostřední tlačítko (to uprostřed kruhového), na kterém se částečně odloupnula vrchní laková vrstva. A fotoaparát je trochu zaprášený a snese vyčistit, to je tak vše. Fotoaparát je po záruce. Důvod prodeje je přechod na A1 (a po pár měsících používání A1 musím říct, že A9 si proti A1 stále stojí velice dobře).

Jedině osobní předání - v Praze nebo Rychnově nad Kněžnou.

72 000 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.