NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Sony E – objektiv 2,8/16 mm – pancake širokoúhlý

Prodám tento skvělý širokoúhlý objektiv (ekv. 24 mm) pro Sony Nex nebo Alpha bezzrcadlovky . Cena 3500 Kč (slevuji na 3000) - prodává se okolo 4500 Kč použitý. Popř. přidám červenou Sony Nex 3 s objektivem 3,5/18- 55 mm,stabilizovaný., baterie nabíječka - vše dohromady za 5 tis. Kč. */ SONY SEL16F28 je krátký objektiv s fixním ohniskem 16mm (24mm ekvivalent 35mm) a výbornou světelností F2.8. Lehký širokoúhlý objektiv je vhodný pro běžné každodenní fotografování a díky nízké hmotnosti a hliníkovému provedení se může stát ideálním kandidátem pro Vaše cestovaní.
Složen je z jednoho asférického členu pro mimořádný kontrast a ostrost. Pro nádherný efekt rozostření je použita kruhová clona se 7 lamelami. Objektiv je určen pro Váš Sony Alpha NEX fotoaparát a fotoaparáty s bajonetem E. Je složen z 5 elementů v 5 skupinách a nejkratší vzdálenost od snímače obrazu k objektu je již od 0,24 m. Pro nádherný efekt rozostření je použita kruhová clona se 7 lamelami. Uživatel má na výběr z automatického či manuálního ostření podle vlastního uvážení v dané situaci.
Na objektiv SEL16F28 je možné přidat filtr o průměru 49 mm. Průměr objektivu je 62 mm a délka 22,5 mm. Hmotnost dosahuje pouze 70 gramů, díky čemuž lze objektiv pohodlně přenášet.
Přidám UV filtr na ochranu objektivu a dvě krytky !

3 000 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.