NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

THERMAPOT ACP305 k opravě

Nesháníte někdo procesor na volání barevných i černobílých papírů? Tento model bere papír do 30cm šířky libovolné délky (pouze RC). Na jedné straně vložíte zvětšeninu s latentním obrazem, na druhé straně odeberete hotovou, vybranou a usušenou fotku! Umí regenerovat chemii a držet teplotu.
Mohu nabídnout kus se dvěma mně známými vadami k opravě nebo na ND: 1. ve čtvrtém tanku se k sobě lepí dva válce (dlouho stál, což gumě válců asi neudělalo dobře - po rozdělání jdou rozlepit, ale chtělo by to je nějak ošetřit); 2. motor pohonu se mi zdá slabý. Chtěl by přeměřit, případně zkusit nějak poladit - motorům nerozumím. Jinak by měl být kompletní i funkční.
Pokud jste šťastným vlastníkem/vlastnicí tohoto geniálního stroje, můžete získat celý stroj na ND. Pokud jste kutil/kutilka a rozumíte elektromotorům (nebo někoho kdo jim rozumí znáte), můžete si ho opravit a pak nechat volání vašich zvětšenin na robotu!
Daruji za odvoz zdarma. Stroj se nachází u Valašského Meziříčí. Váží 60kg, neposílám. Budu rád, když se ho někdo ujme, nemám na něj místo, ani čas na opravu.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.