Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Viltrox WEEYLITE RB08P MINI RGB, perfektní foto video bateriové světlo, nové

Nabízím toto velice povedené bateriové mobilni LED RGB světlo od Viltroxu řady Weeylite pro všechny fotografy a filmaře, ale i jako akční party světlo, na efekt do auta apod.

Jeho hlavní přednosti jsou super ovládání, přehledný display vzadu, USB nabíjení, velká baterie a výdrž, kovové provedení, Světlo umožnuje přesné nastavení CRI 95, bi color, RGB barvy, efekty, plynulé stmívání a nastavení.

Naprosto nové, nepoužité, jednou zapnuté pro kontrolu. Originál zabalené světlo s odolným rámem ze slitiny hliníku, velkou baterií s kapacitou 3000 mAh.

Velký rozsah teploty bílého až teplého žlutého světla 2500-8500K, plynule nastavitelná teplota, plynule nastavitelný jas, plynule nastavitelná saturace barev, 12 speciálních efektů, CRI 95+, výkon 8W.

Nabíjení přes USB-C konektor, nabíjecí kabel je součástí balení. Výdrž cca až 80 minut na plný výkon.

Standardní 1/4" stavový závit na spodní straně, navíc je v balení i ministativ a pefektní polohovací držák na mobil. Rozměry 115 x 68 x 14 mm, hmotnost 166 gramů.

Osobně lze po dohodě Praha Západ- Rudná - Zličín, zaslání přeferuji přes balíkovnu - (pošta) popřípadě kurýr. Všechno mnou nabízené zboží si lze osobně vyzkoušet a je ve 100% a funkčním nepoužívaném stavu - tak jak dorazilo z obchodu v kompletním origo balení. V případě dotazů pište, rád poskytnu podrobnější informace.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.