motiv

související články
související linky


hledej v článcích

Petr Hasal - Před prkýnkem za prkýnkem nikdo nesmí stát nebo nebudu hrát

16.12.2004 - Jakub Kencl - Výstavy
Čirou náhodou a díky kamarádům jsem se dostal na zajímavou fotografickou výstavu Petra Hasala. Je zajímavá nejen svým obsahem, ale i umístěním galerie. Galerie ČERŤÁK je totiž umístěna ve vstupním vestibulu Vápenky Čertovy schody ve Tmáni. Poněkud nezvyklé prostředí pro umění, ale velice mile mě překvapilo. O vlastní galerii si řekneme někdy příště v rozhovoru s jejím majitelem a dnes se budeme věnovat vlastní expozici.
Diskuse k článku
Martin20.12.2004, 08:41odpověď
Kde bych se mohl dozvědět něco více o galerii U lastury? Na Horní Bečvu to mám kousek ...

reagovat

Jakub20.12.2004, 11:51odpověď
Bohužel o této galerii nic nevím, ale Petr by mohl odpovědět na otázku sám. http://www.jihoceskedivadlo.cz/kontakt/clen.html?qid=169 tady je na něj kontakt.

reagovat

Petr Hasal23.12.2004, 23:01odpověď
Galerie U lastury se nachází na pánském záchodku v rekreačném střediku Pekárny Rališka a je otevřena 24 hodin denně (stejně jako Galerie Čerťák). Bohužel se zde vystavuje pozuze při konzultacích Institutu tvůrčí fotografie a to v sobotu o půlnoci a v neděli se výstava sundavá.
Zdraví
Petr Hasal

reagovat

Martin Kašný26.12.2004, 18:49odpověď
No jo, Čertovy schody, svět je malej, ty nákladní vozy pro substrát vidím na východním nádraží v Opavě skoro deně. Jen kdybych tak denně potkával ten fotografický substrát co studuje v Opavě na ITF byl bych jistě šťastnější. Sem jen bohužel blbý fotografující traťovácký dispečer na "výchoďáku" tak nic no. Kdyby něco, tak nic.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace