motiv

Hardware inkoustových tiskáren

Technologie inkoustového tisku prošla během posledních patnácti let bouřlivým rozvojem a expanzí. Z nesmělých jednobarevných začátků se tato technologie vyvinula ve velice sofistikované tiskové systémy. Kvalita tisku dnes předčí ostatní tiskové techniky, směle soupeří s klasickou halogenidostříbrnou fotografií a škála potiskovaných médií je ze všech tiskových technik zřejmě nejširší. V tomto seriálu bych rád přestavil nejnovější trendy zejména v oblasti vysoce kvalitního fotorealistického tisku a poukázal na některé problémy a omezení, kterým ještě musí tato technologie čelit. V prvním díle seriálu věnovaného inkoustovým tiskových technologiím se podrobněji podíváme na konstrukční principy.
Příspěvek k článku:
 -
mikren25.3.2019, 18:03odpověď
U inkoustových tiskáren je potřeba dávat opravdu velký pozor na kvalitu dílů a pokud možno používat originály. Lze najít i originální komponenty pro renovaci (https://www.cdrmarket.cz/renovace-a-dily/ ) tak, aby se to nepodepsalo na kvalitě tisku a nezrušilo velkou zakázku :)

reagovat

 

Další příspěvky k článku:
janekz29.1.2007, 13:12odpověď
jan alis31.1.2007, 11:08odpověď
Petr Dzik31.1.2007, 14:11odpověď
 -
mikren25.3.2019, 18:03odpověď

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit vše stromovězobrazit vše podle data


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace