motiv

FilmLoop

Před nedávnem jsem se nechala spolu s několika dalšími členy místního fotoklubu dobrovolně naverbovat jedním naším kolegou jako pokusný králík k testování nového softwaru, či spíše internetové aplikace. Jelikož je určená hlavně ke sdílení fotografií a zaujala mě, rozhodla jsem se, že vás s ní seznámím zde na Paladixu.
Diskuse k článku
Jara10.7.2006, 10:05odpověď
Velmi zajímavé. Hned jsem si to stáhnul a bufu zjoušet. Díky.

reagovat

Hujer10.7.2006, 14:14odpověď
Díky za tip, vypadá to dost dobře.
Jen je velká škoda, že není verze lokalizovaná do češtiny.

reagovat

jara10.7.2006, 17:38odpověď
Provedl jsem pár zkoušek a vypadá to velmi slibně. Poslal jsem adresu synovi do CH a jsem zvědav, jak to bude (či nebude) fungovat.

reagovat

Jara11.7.2006, 10:00odpověď
U syna ve Švýcarsku to také funguje "as advertized"! Teď už jen záleží na uživatelích. Ještě jednou děkuji za článek.

reagovat

jk11.7.2006, 11:27odpověď
Tak ten článek působí, jako když soudobé možnosti sdílení a prezentace fotek jsou uvedené "z fotek uděláte web, přidáte je do blogu nebo je někomu pošlete e-mailem".

"set" na flickru samozřejmě také lze uspořádat a také se dá zobrazit jako slideshow. Druhou samozřejmostí je, že tvorba náhledů, stránek, správa komentářů atd. se samozřejmě děje automaticky. Třetí samozřejmostí je, že se dají vytvářet soukromé skupiny.

Rozdílem je bod 4 - flickr je vyzkoušená odlaďená služba, skladující odhadem desítky milionů fotografií pro stovky tisíc, možná miliony uživatelů. Funguje identifikace uživatelů, takže při přeinstalaci počítače nezůstavají fotografie viset ve vakuu, mimo jiné bez možnosti je smazat.

Z dalších výhod ... fotky se dají označovat tagy, takže se v nich dá vyhledávat. Reklama se zobrazuje nenásilnou textovou formou nerušící fotky. flickr funguje kdekoli, nejen na windows.

reagovat

MATiO14.7.2006, 07:41odpověď
Jo, já Flickr taky používám a zatím jsem s nim velmi spokojen.

reagovat

Filip Marvan31.7.2006, 15:38odpověď
Opravdu pekny software na sdileni fotek. Hned jsem si to stahnul, vyzkousel a zacal pouzivat :) Moc se mi libi a pokud se nezastavi vyvoj, bude mit velkou sanci u siroke verejnosti.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše podle data

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace