motiv

Kuriózní dotazy z naší poradny

Naše poradna funguje už 5 let a za tu dobu jsme obdrželi více než 3000 dotazů, z nichž jsme na drtivou většinu odpověděli (v tuto chvíli "visí" nezodpovězeno 150 dotazů, povětšinou se jedná o ty samé dotazy typu "mám si koupit tenhle nebo tamten objektiv"?). Troufám si tedy tvrdit, že to je jedna z nejlepších služeb tohoto webu. Nicméně každá strana má dvě mince - v tomto případě se s vámi chci podělit o pár zajímavostí, které jsme za ty roky nasbírali.
Diskuse k článku
ino11.7.2007, 11:44odpověď
nekdy to muze dopadnout i takto: http://halbot.haluze.sk/images/2007-06/3445_Jubileeclips.jpg

reagovat

Milda11.7.2007, 22:41odpověď
No to tedy obdivuji vaši trpělivost, přeji mnoho štěstí do další činnosti.
Milda

reagovat

dxp12.7.2007, 09:17odpověď
Dost jsem se pobavil:-) i když chápu, že vám (páni tvůrci Paladixu) to asi už někdy pěkně leze krkem. Každopádně díky za to, že poradnu provozujete (i já jsem jí využil) a přeju trpělivost!
P.S.: mám dotaz-proč mi z foťáku nelezou ty samý fotky jako Kratochvílovi, Koudelkovi nebo Anselu Adamsovi? :-)))

reagovat

Jakub Kencl12.7.2007, 10:30odpověď
DXP: a co máš za foťák, určitě k tomu pujde stáhnou nějakej plugin. Co vím tak Štaud a Dundee mají plugin Cestování. pak jen zadáš oblast, roční období, počasí, denní domu,celkový počet fotek, počet špatných fotek a je to, foťák to vygeneruje a pak jen před obecenstvem občas něco smázneš jako nepovedené....... :-D Obávám se, že na Ansela a Kratochvíla asi budeš potřebovat pluginy dva, to nepůjde dát do jednoho, to by bylo asi dost drahé.

reagovat

Lukas12.7.2007, 13:24odpověď
V této souvislosti bych se rád optal, kterak nejlépe vysušiti mokrou obuv rozpálenými třešňovými peckami?

reagovat

Moja12.7.2007, 14:03odpověď
Nejprve je nutno získat třešňové pecky, což uděláte tak, že zakoupíte přehršel dobrých třešní, vypeckujete je, pecky si necháte a zbytek po vypeckování mi přnesete (nejraději mám chrupky :-) Pak pecky vysušíte a postupujete dál naprosto stejně, jako při vysoušení mokré obuvi horkými kamínky.

reagovat

dxp12.7.2007, 14:35odpověď
v tom případě si podám inzerát: Koupím pluginy- Ansel Adams 1ks, Antonín Kratochvíl 1ks, v dobrém stavu, preferuji osobní předání. Jsem z Černé pri Čope...

reagovat

 :-)
Tomáš Vrabec12.7.2007, 22:41odpověď
Velice usmevne dotazy, nad nekterymi zustava rozum stat ...
Kazdopadne dekuji radakci za jeji trpelivost, i ja jsem jejich sluzby vyuzil a musim rict ze poradili dobre ;-)

reagovat

Predseda13.7.2007, 13:52odpověď
Pracuji v knihovně, což je bohužel jedna z institucí, která má občany zdarma informovat o čemkoliv v popisu práce. Na rozdíl od Paladixu tedy nemůžeme otázku, byť sebehloupější, nechat bez odpovědi. Děláme tedy bezplatnou právní poradnu (ač vysvětlujeme, že můžeme jen zpřístupnit platné znění zákonů, nikoliv radit a naše názory jsou tedy zcela laické.....), dále zodpovídáme dotazy všeho druhy, z nichž některé jsou ale již zcela kuriozní. Posuďte sami: :-)

1.
Mám se někde setkat s někým a nevím s kým a kde. Můžete mi poradit? (pán si
nepamatoval jméno restaurace, nakonec si podle seznamu vzpomněl)

2.
Potřebuji telefonní číslo na advokátku, na kterou mi dával číslo jeden z těch advokátů, na které jste mi ráno dával číslo.

3.
(velmi rozčilená paní) Nechala jsem si aktivovat SIM kartu, která měla být aktivní do hodiny. Už je to skoro 24 hodin a pořád nic. Můžete mi vysvětlit, proč mi to nejede?
4.
„Rád bych si vytiskl větší množství stránek z internetu.“ „Ano, tisk jedné strany stojí 2 Kč. Kolik toho budete chtít vytisknout?“ „Asi tak 6000 stran“
5.
(dotaz e-mailem z Brazílie) Rozbil se u nás v továrně velmi starý soustruh, je na něm napsáno pouze Blansko. Můžete mi poslat kontakt na firmu, která nám ho sem exportovala?
6.
Rád bych se vrátil ke své manželce, rozešli jsme se, protože dělala eskort servis. Chtěl bych na internetu zjistit, jestli tuto činnost stále provozuje.
7.
(prosba z Německa) Můžete mi pomoci najít ztracenou lásku mého kamaráda? Potkali se před 12 lety na táboře v Jedovnicích, byla z Blanska a dělala tam vedoucí. Stále se kvůli ní trápí.

reagovat

Xfantasy14.7.2007, 00:12odpověď
Tak to je něco.
Nevím sice jestli to někomu pomůže pochopit oč zde jde, ale jinak mne to celkem pobavilo.Což ostatně nemohou říci redaktoři,kteří musí odpovídat na takovéto dotazy, či dokonce to i číst :-)
Klobouk dolu, že se tak ovládají :-)

reagovat

jtvrdy14.7.2007, 17:47odpověď
LOL :-) :-D
Tak to je tedy sila ;-))

Jinak ja mam jiny problem, ptam se na dobrych mistech, ale moje dotazy jsou tak slozite, ze mi na ne nikdo nedokaze odpovedet ... ale to bude si tim, ze nane neznam odpoved ani ja ;-))) a neni to na netu.

reagovat

munsterland29.8.2007, 22:08odpověď
opravdu jsme byl dotazy pobaven,a to i resto ze stranky studuju opravdu s vaznosti:-).diky

reagovat

Zuzka24.9.2007, 23:31odpověď
Hlasitým smíchem jsem vzbudila manžela. Díky za zveřejnění. Už dlouho mě nic tak nepobavilo.

reagovat

fototurista4.2.2013, 12:09odpověď
Prajem pekný deň.Prosí radu je možné prestavať zadok daného objektivu na M 42,čo to asi stojí.

ďakujem s uctou Július Baran

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace