motiv

Zemřela Anna Fárová

2.3.2010 - Petr Jiskra - Osobnosti
Diskuse k článku
Petr Bohacek2.3.2010, 16:01odpověď
Ihned, co jsem si precetl recenzi jeji knihy na paladixu, jsem si ji koupil a muzu jen konstatovat, ze je to neco neuveritelneho. Nadherny sloh. To co se snazim ja zachytit na svych fotkach, Anna Farova dokazala zachytit slovy. V jeji knize je minimum fotografii a presto je jich kniha plna. Skoda takoveho cloveka.

reagovat

Petr Jiskra2.3.2010, 16:14odpověď
Ano, na rozdíl od asi většiny teoretických děl jsou texty Anny Fárové čtivé, srouzumitelné a velmi kultivované. Kniha nám všem může pomoci docenit její dílo a já jsem rád, že se Anna Fárová vydání této knihy dožila.

reagovat

Michal Vitásek3.3.2010, 09:06odpověď
Když jsem se na podzim dozvěděl, že zemřel Jan Reich, v očích se mi objevily slzy, stejně tomu je i nyní, protože Anna Fárová je osobnost, která svou nekonečnou pílí moc pomohla české fotografii, měl jsem jí rád a vážil jsem si jí.

reagovat

Josef Krása8.3.2010, 10:37odpověď
Co dodat.
Při čtení jejích textů mě mrazí. A to není nic proti tomu, jakým způsobem dokázala svět přivádět sem a naši fotografii světu. Mimořádná osobnost, stále nedoceněná.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace