motiv

Apple Aperture 3.1 - nenápadný, ale ve skutečnosti významný update

Diskuse k článku
Jiri Dobry27.10.2010, 15:09odpověď
Nevím, jestli je to záměr kvůli zrychlení, ale všiml jsem si posterizace v náhledech, která si myslím, že dřív nebyla. Napadlo mě, že by to mohlo být kvůli zrychlení... Trošku mi to vadí, ale snad si zvyknu.

reagovat

Tomas Hruby27.10.2010, 19:28odpověď
Ony se asi nějaké bugy najdou, právě proto, že je ten upgrade tak velký - nedivil bych se, kdyby zanedlouho byla verze 3.11. Podstatné ale je, že to ukazuje snahu Applu opravdu zapracovat na některých vadách Aperture a že jde o poměrně "major update", případné drobné patche už budou snadnější.

Jo a jedna poznámka, kterou jsem nějak zapomněl napsat do článečku - je tu možný ještě problém, podle všeho mohou být problémy s některými velkými thirdparty pluginy - Nik, OnOne, atd - některé potřebují upgrade. Vesměs je to jen otázka času, než to tvůrci pluginů dodělají, ale pokud je někdo na podobný plugin opravdu vázán, tak doporučuji před upgradem Aperture ověřit jeho kompatibilitu!

reagovat

olaf28.10.2010, 12:51odpověď
Naměřil jsem si asi 4násobné zrychlení při exportu editovaných snímků. Těch samých 100 snímků verze 3.0.3 exportovala 1hodinu a nyní 3.1 jen 14minut.

reagovat

tomaspekny5.11.2010, 11:15odpověď
Vzdyt ony ty thirdparty pluginy funguji, jen nektere ve 32 bitove verzi :)

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace