motiv

související linky


hledej v článcích

Tipovací soutěž NIKON KALENDÁŘ 2015

Fotosoutěž NIKON KALENDÁŘ 2015 se od 1. 9. 2014 dostává do další etapy, a tou je tipovací soutěž v galerii přihlášených fotografií na téma „Zázraky všedního dne“.
Diskuse k článku
Zaremba13.9.2014, 10:06odpověď
Přiznám se, že kvalita soutěžních fotografií mne velmi zklamala. Je na tom někdo podobně?

reagovat

MR13.9.2014, 16:22odpověď
Nesoudnost je snad infekční. Popisky jsou taky úžasné.

reagovat

JirkaM13.9.2014, 19:24odpověď
... chtěl jsem - ale přestalo mne bavit to kvantum mizérie a tak jsem zrnko v plevách nedohledal

reagovat

Katox14.9.2014, 21:17odpověď
já to vydržela a prohlédla vše, bylo to velmi náročné :-), když už jsem objevila něco s nápadem, bylo to odfláknuté při zpracování, škoda

reagovat

Petr Karafiát18.9.2014, 14:29odpověď
"Kvalitu" fotek nějak neřeším, každému se líbí něco jiného, je to těžko ji posuzovat, pokud tedy zásadně nehledíte na technickou kvalitu, ta je jasná ihned.
Jinak soutěže se může zúčastnit kdokoli s fotoaparátem Nikon, takže všichni zde kritizující, pokud máte Nikon, mohli jste ukázat své výtvory. Já tam osobně dvě fotky dal.
Ale o co mi jde, že vzhledem k docela těžkému zadání "Zázraky všedního dne" mi příjde většina fotek úplně mimo téma. Ono taky co je zázrak a kór když většina lidí v zázraky nevěří, je těžko tam něco dát a posoudit, co je soutěžní foto a co ne. Já osobně na zázraky nevěřím, tudíž dát do soutěže fotku bylo velmi obtížné a snad jediná věc, co mi přišla jako zázračná bylo narození dcery a tak tam putovaly dvě fotografie. Třetí už jsem z těch všech nafocených prostě nenašel. Příště bych volil více jasná témata, ale klidně mohou být zadána jasná specifika, prostě aby člověk jasně věděl, co do soutěže patří a co ne.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace