motiv

seriál


hledej v článcích

Lightroom efektivně 1: uživatelské rozhraní a základní klávesové zkratky

Dnešním dnem začíná na Paladixu volný seriál tipů a triků pro uživatele programu Adobe Photoshop Lightroom. Začneme zvolna několika tipy k uživatelskému rozhraní a výčtem praktických klávesových zkratek.
Diskuse k článku
pentax6723.9.2014, 14:32odpověď
Sice je podobných návodů celkem dost (v češtině už míň) ale vždycky se dozvím něco nového. Oceňuji takovouto práci - je to lepší než koukat na hodinová videa (některá dokonce placená!). Ve videu totiž nejde vyhledávat fulltext :-)

reagovat

Michal Krause25.9.2014, 15:04odpověď
Díky, jsem rád, že se líbí i tento úvodní článek, který se zaobírá asi těmi obecně nejznámějšími tipy. V dalších dílech postupně zabrousíme do leckterého zákoutí Lightroomu, takže věřím, že si tam každý najde něco užitečného :)

Pokud jde o videa, sám na ně sdílím obdobný názor a často mám pocit, že promrhám hromadu času čekáním na něco užitečného, zatímco text mi umožňuje diktovat vlastní tempo procházení. Nevylučuji sice, že se v některém dalším dílu se nějaký ten screencast objeví, ale spíš jako doplněk textu, když mi bude připadat pro čtenáře srozumitelnější danou operaci předvést, než se zamotat ve složitém popisu :)

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově

Možná by vás mohlo zajímat
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace